Як стати партнером

Ми дуже цінуємо наших партнерів і всіх, хто вносить свій внесок у розвиток альтернативної енергетики. Компанія ТОВ «Укрбіоенергоресурс» розробила для Вас дуже вигідну і гнучку систему реалізації продукції.

Якщо ви хочете почати роботу з нами, ви можете просто внести асортимент продукції в свої каталоги і отримувати прибуток не замислюючись про дрібниці: усі податки, доставку, монтаж та гарантійні зобов'язання ми беремо на себе.

Ви також можете отримувати прибуток з монтажу та обслуговування систем альтернативного енергозабезпечення.

Ми постійно розвиваємо і підтримуємо нашу дилерську мережу не обмежуючи число дилерів у межах певного регіону. Будь-яка компанія або підприємець може розпочати співпрацю з нами. Ми дотримуємося єдиним принципом: "успішний той дилер, який наполегливо працює". Тому все залежить від вашого прагнення і бажання якісно працювати у сфері альтернативної енергетики.

Якщо ви є виробником, чи бажаєте розпочати новий бізнес з виробництва біопалива, то ми завжди готові посприяти у розвитку Вашого бізнесу забезпечивши стабільний збут продукції. ТОВ «Укрбіоенергоресурс» пропонує вигідну та надійну систему збуту біопалива нашим партнерам.