Доставка залізницею

Залізничний транспорт є одним із способів транспортування товарів у сучасному світі, і це самий дешевий і надійний спосіб транспортування товарів.

Працівники  ТОВ «Укрбіоенергоресурс» мають великий досвід роботи на залізничному транспорті по території України, Європи, СНД та Близького Сходу. Секрет нашого успіху полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта, а також розробка технологій для створення оптимальних логістичних рішень.

Постійно удосконалюючи свою інфраструктуру, дбаючи про своїх партнерів, наші спеціалісти кожен раз показує свій професіоналізм, вибором найбільш придатних шляхів і рішень для транспортування нашої продукції в будь-яку країну Європи та СНД.

Наша компанія намагається надавати передові технології та адаптуватися до мінливих умов ринку вантажних перевезень. Ми використовуємо різні види машин і постійно впроваджуємо нові послуги.

Наша компанія займається в мультимодальних перевезень і, як правило, щоб представити широкий спектр послуг. Таким чином, ми пропонуємо повний спектр послуг по залізничних перевезеннях на кордоні України, через порти Одеси та Іллічівська, Маріуполя Які найбільший морський порт в Україну.

Намагаючись догодити нашим клієнтам усіма можливими способами і поліпшення своєї репутації, ми робимо все можливе, щоб ефективно працювати Надання послуг з доставки ваших товарів. Саме тому наші клієнти користуються якісними послугами професіоналів.

В залізничних перевезеннях використовуються наступні типи вагонів:

  • Товарний вагон з перегородкою для перевезення насипом. Розвантаження здійснюється через бічні двері, або верхні люки - (вантажопідйомність: 60-68t)
  • Зерно автомобіля (бункер) - (вантажопідйомність: 47 - 68t)
  • Платформи для перевезення контейнерів

 

Переваги залізничного транспорту:

  • Універсальність застосування для різних вантажів і можливість масових перевезень вантажів з високою швидкістю; - Регулярні незалежно від сезону, часу доби і погоди;
  • Це можливість створення прямого зв'язку між великими підприємствами, і зробити доставку від дверей до дверей без дорогої перевалки;
  • Як правило, маршрут коротше в порівнянні з водним транспортом; Відносно низька вартість перевезення в порівнянні з іншими видами транспорту, за винятком трубопроводів